Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Written by 09:44 Dom, Ogród

Wyroby z Włoch, które pozwolą czuć się jak we włoskiej kuchni

Produkty włoskie, jakie pozwalają poczuć się jak we włoskiej kuchni proponuje firma North Coast. Katalog produktów wygląda ciekawie, wobec czego nikt nie powinien mieć problemów z odnalezieniem mozzarella burrata dopasowanej do jego upodobań smakowych. W North Coast można również kupić włoskie pomidory w butelkach, oliwy tłoczone z najlepszych pod względem jakości oliwek, albo wędliny wykonane bazujące na wloskich recepturach. Są to produkty od tak rozpoznawalnych marek jak: Ben’s Original, AGRIFORM lub MENU. North Cost udostępnia też przepisy z jakich można przyszykować przepyszne dania, do jakich składniki można kupować w sklepie. Będą to: potrawy główne, sałatki, przekąski, lub słodkie przekąski. Dania mają przeróżny poziom trudności naszykowania: od prostego po skomplikowany. Jeżeli natomiast chcą dowiedzieć się więcej o asortymencie albo o propozycjach przygotowania potraw, to mają możliwość kontaktować się ze sprzedawcą albo zajrzeć do kanału w social mediach.

Opłaca się zaglądać do nowych informacji, ponieważ to gwarantuje bieżący wgląd do propozycji produktowej, bo sklep udostępnia je cyklicznie. North Coast importuje oraz dystrybucją pochodzących z Włoch wyrobów żywnościowych, jak i na dodatek sprzedaje jedzenie z Francji, Hiszpanii, Grecji oraz z Anglii. Są to wyroby od aż siedemdziesięciu czołowych producentów klasy premium. North Coast posiada prawo do wyłącznej sprzedaży na rynku polskim, co propozycję sprzedażową kształtuje jako bezkonkurencyjną.

Kupujący mogą zaopatrywać się tutaj w: produkty suche, desery, produkty mrożone oraz w napoje. Do kupujących wliczają się: sklepy wielkopowierzchniowe, delikatesy, ponad 2100 punktów sprzedaży detalicznych, umiejscowionych na terenie całego kraju oraz ponad tysiąc osiemset kupujących będących właścicielami obiektów gastronomicznych lub hoteli. Zakupy można robić aż przez 6 dni w tygodniu, ponieważ firma ma swoje pojazdy dostawcze i nawiązuje współpracę ze sprawdzonymi firmami transportowymi. Doręczenia mają miejsce bezzwłocznie po opłaceniu zamówienia.

+Artykuł Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Close