Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Written by 11:08 ARTYKUŁ SPONSOROWANY, Motoryzacja, Transport

Samochodowy tuning – dlaczego odpowiednie felgi mają takie znaczenie

Sporo właścicieli samochodów osobowych lubi się wyróżniać swoimi pojazdami, z tego też powodu chętnie się oni decydują na najróżniejsze przeróbki. Jednym z najbardziej popularnych rozwiązań jest optyczny tuning, który pozwoli w diametralny sposób zmienić wygląd zewnętrzny. Jeśli ktoś będzie chciał, to pokusić się także może o przeróbki silnika i zawieszenia, wówczas oprócz wyglądu auto zyska też dużo mechanicznych koni, lecz przy takich zmianach trzeba się już liczyć z większym wydatkiem.

Tak naprawdę większość osób podejmujących decyzję o tuningu optycznym zaczyna od zmiany felg. Rozwiązanie takie jest stosunkowo niedrogie, a równocześnie dające bardzo dobre efekty. Dobrane w odpowiedni sposób felgi JR Wheels odmienią całkiem zewnętrzny wygląd pojazdu, dając mu agresywności i sportowego charakteru.

Tego typu felgi dostępne są w niezliczonej ilości wzorów, klienci do dyspozycji mają modele z różną ilością ramion, a nawet wersje ze szprychami. Przez to jeżeli ktoś chce, to może postawić na stonowaną klasykę, a może także na odważną stylizację. W ostatnim czasie dużą popularnością zaczęły się cieszyć superlekkie felgi SL02, jakie nie tylko bardzo ładnie się prezentują, ale też posiadają świetne właściwości jezdne. Ilość dostępnych w sprzedaży felg jednak może niejednemu sprawić sporo kłopotów podczas wyboru.

Z tego też powodu warto zastanowić się porządnie, żeby później nie trzeba było ich wymieniać po założeniu. W pierwszej kolejności należy pamiętać, że nie każdy wzór spasuje do każdego auta. Także dlatego, że część marek jest tuningowana od wielu lat, i po prostu przez te lata zostały ustalone kanony tego, jak powinien wyglądać taki tuning. Dodatkowo przy zakupie trzeba zwrócić swoją uwagę na techniczne parametry. Niejednokrotnie w przypadku takich zmian kierowcy decydują się na montaż felg o większej średnicy, równocześnie zakładając opony o mniejszej wysokości. Lecz czasem trafi się ktoś, kto zakupi felgi concaver naprawdę szerokie, a jeżeli będą one wystawać poza obrys samochodu, to nie można z takimi jeździć po naszych ulicach.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Close