Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Written by 14:05 Moda, Uroda

Jak odpowiednio dobrać sukienkę do swojej figury

Nie bez podstaw sukienki są uważane za najbardziej kobiecą część odzieży. Zakładać je można na praktycznie wszystkie okazje, i bez względu na porę porze roku. Lecz aby rzeczywiście się one odpowiednio prezentowały, to obowiązkowo je trzeba dobrze dopasować. I nie będzie tu jedynie chodziło o rozmiar, ale też i fason. A z doborem+ tego ostatniego wiele pań niestety miewa trochę problemów, i nie do końca wie, jak to zrobić. Dlatego w pierwszej kolejności trzeba ustalić, jaką ktoś ma figurę. Tu specjaliści wyróżniają ich aż 12 różnych rodzajów, dlatego warto stanąć po prostu przed lustrem i się dobrze sobie przyjrzeć.

Niektóre z tych figur są bardzo charakterystyczne, inne z kolei są nieco podobne do siebie. Jeżeli któraś z pań będzie z tym miała problemy, to może poprosić o niewielką pomoc pracowników jakiegoś dobrego sklepu odzieżowego, którzy szybko to powinni zrobić. Wiedząc już, jaką się ma figurę, warto też dowiedzieć się, jakie rodzaje sukienek będą najodpowiedniejsze dla niej. Bardzo często spotykana jest klepsydra, i jak pokazuje praktyka panie mające taką figurę dobrze będą wyglądały w dużej części modeli. Mogą być one eleganckie i luźne, a mogą też być bardziej obcisłe – w każdym przypadku będzie się w niej dobrze wyglądać. Jeżeli z kolei któraś z pań ma sylwetkę typu kielich, to sukienki powinny być węższe i bardziej dopasowane u góry, oraz podkreślać talię i rozszerzać się ku dołowi.

Można dobrać taką długość, aby nie zakrywać nóg. Jabłko jest kolejnym rodzajem figury, charakteryzującym się bardziej rozbudowaną górą i szczuplejszymi nogami. W takich przypadkach naprawdę dobrze sprawdzać się będą sukienki zwiewniejsze i nie opinające figury. Tak samo często widziana co klepsydra jest gruszka, kobiety mające taką figurę mają dość szczupłe ramiona i szerokie biodra i uda. Dla nich bardzo dobrze nadawać się będą sukienki mające odkryte ramiona, dość mocno wcięte w talii. Jeśli któraś z Pań będzie planowała kupić jedną z sukienek dla siebie, to zrobić to na przykład może w sklepie internetowym https://e-sukienki.pl/collections/sukienki-wieczorowe

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Close