Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Written by 00:00 Inne

Nbot: aplikacja online dla biur nieruchomości

Nbot to aplikacja wirtualna dla agentów nieruchomości. Umożliwia ona wgląd do ogłoszeń prywatnych i agencyjnych, ze wszystkimi zdjęciami a także z telefonami z blisko 200 serwisów, co jest rzeczywiście dużą innowacją. Takie solidne źródło wiedzy, sprawdzi się w obsługiwaniu klienta oferującego nieruchomość, ale też poszukującego nieruchomości w celu nabycia lub najmu i mającego konkretne preferencje, gdyż na takiej podstawie jest opracowana jego wizja projektowa. Do aplikacji są dodane lejki sprzedażowe ułatwiające proces pozyskiwania ofert, co maksymalnie upraszcza obsługiwanie klienta poszukującego nieruchomości.

Agenci nieruchomości doceniają taką opcję, gdyż pomysły takie jak program do selekcji ofert prywatnych są opracowane wzorowo. Do zalet aplikacji wlicza się: przesyłanie ogłoszeń ze fotografiami, z blisko dwustu serwisów, dostęp do ogłoszeń indywidualnych oraz biurowych z numerami telefonów z serwisów, błyskawiczne ustalenie telefonu do właściciela, informowanie o naruszeniu umowy na wyłączność, prędkie zaktualizowanie kwot w ofertach otwartych, skrupulatne dookreślenie kwoty oferty mieszkania a także wgląd do propozycji z uzupełnionymi danymi adresowymi.

Wskazany program to kompleksowe rozwiązanie, opierające się na nieskomplikowanej obsłudze. Program dla biur nieruchomości, pośredników nieruchomości i ekspertów mających kompetencje do oszacowania wartości nieruchomości został przygotowany w taki sposób, aby ich praca stała się o wiele szybsza. Jego sposób obsługiwania jest zaprezentowany na witrynie. Do informacji posiada się wgląd po zarejestrowaniu nieodpłatnego konta. Pośrednik nieruchomości może wysłać oferty prędko, dodatkowo zmieniając je na własne. W rezultacie zobowiązania zawodowe wykonuje sprawniej.

Rzeczoznawcy majątkowi mogą kontrolować, kto i w jakiej cenie reklamuje mieszkania, co pozwala funkcjonować sprawniej aniżeli konkurenci branżowi. W programie umieszczone są wszystkie nieruchomości osób prywatnych wystawione od 2018 roku oraz ogłoszenia agencyjne, w związku z tym żadnych ogłoszeń nie można pominąć.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Close