Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Written by 10:47 ARTYKUŁ SPONSOROWANY, Usługi

Marka która zajmuje się przywozem oraz dystrybucją pochodzących z Włoch wyrobów spożywczych

Firma North Coast zajmuje się importem oraz dystrybucją pochodzących z Włoch wyrobów żywnościowych. Mało tego, oferowane tutaj jedzenie wywodzi się z Francji, Hiszpanii, Grecji a także z Anglii. Oferta obejmująca produkty włoskie oryginalne wyznaczona jest w głównej mierze do takich konsumentów, jacy cenią wysoką jakość żywienia. Aktualnie przywożone są wyroby od siedemdziesięciu czołowych producentów klasy premium. Sporo z nich ma prawo do uzgodnionej na wyłączność dystrybucji na rynku polskim, co wskazaną ofertę czyni bardziej prestiżową.

Kupujący mają możliwość w głównej mierze zaopatrywać się tu w: produkty suche, desery, produkty mrożone oraz wino. Odbiorcy rozdzieleni są na następujące grupy: sklepy wielkopowierzchniowe, delikatesy, ponad 2100 sklepów detalicznych, znajdujących się w całym kraju a także więcej niż 1800 odbiorców będących właścicielami obiektów gastronomicznych lub hoteli.

Mający doświadczenie doradcy handlowi zawsze są w stanie doradzić konsumentom, na co muszą się decydować. Klienci mogą oczekiwać na obsłużenie oraz dowiezienie asortymentu aż przez sześć dni w tygodniu, z uwagi na to, że North Coast ma do rozdysponowania własne zaplecze pojazdów dostawczych plus nawiązał współpracę z cenionymi przewoźnikami zewnętrznymi. Na dostawę można liczyć do dwudziestu czterech godzin po złożonym zamówieniu. Z uwagi na to że w katalogu sprzedażowym można znaleźć ponad 3000 wyrobów, można kompleksowo uzupełnić zapasy w sklepie i spodziewać się, iż to, co zaplanuje w nim sprzedawać, będzie dostępne u podanego dystrybutora.

North Coast oferuje, które są w stanie oddać wielowymiarowość wywodzącej się z Włoch kuchni. Sklep rozpoznawalny jest z jakościowych wywodzących się z Włoch i śródziemnomorskich produktów. Nieprzetworzone wyroby zajęły miejsce lidera. Poświadcza o tym to, iż w North Coast można zakupić je pod postacią dobrze przechowywaną a także w konkurencyjnej cenie.

+Tekst sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Close