Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Written by 10:44 ARTYKUŁ SPONSOROWANY, Usługi

Dystrybucja przyczep gastronomicznych w amerykańskim stylu

Food trucki wyznaczone do przekazywania dowolnego typu jedzenia oferuje firma SHINE. Można zdecydować się na to, żeby dobierać modele z wyposażeniem standardowym, jak i na te, które będą mieć dodatkowe urządzenia. Przykładowo, kiedy ktokolwiek poszukuje przyczepy gastronomiczne od producenta celem otwarcia kawiarni, to może decydować się na wyposażenie dostosowane do tego stylu.

Jeśli natomiast będzie serwować dania główne na ciepło, to też koncept będzie poddany personalizacji pod tym względem. Poszczególne przyczepy są udostępnione w seriach, wobec czego każdy może odnaleźć najlepszą pod swoje oczekiwania. Wyposażenie ogólne dostosowane jest do celu, z kolei można dobierać na sposób dowolny inne sprzęty. Summer Series to kolekcja obejmująca food trucki, które wyróżniają się blaskiem wręcz lustrzanym.

Ma wpływ na to ręczne polerowanie, z zastosowaniem najlepszych środków, udostępnionych na rynku światowym. Klienci mają możliwość wybierać wśród modeli dostępnych z asortymentu, w klasycznym rozmiarze lub zdecydować się na wybór food trucka zaprojektowanego na podstawie spersonalizowanych czynników. W kwocie pojazdu otrzymuje się: ściany wewnętrzne, stół roboczy, podłogę z aluminium, kompletny system obiegu wody, pełną elektrykę, lampy, oświetlenie przyczepy LED, układ jezdny a także otwieraną ladę.

Seria Summer Series S wyróżnia się natomiast zewnętrzną blachą nierdzewną w dowolnym wybarwieniu. To zleceniodawca zadecyduje na równi o kolorze, jak i o wymiarach. Każdy ma szansę kupić taką przyczepę, która spełni jego oczekiwania pod kątem użytkowania. Znaczy to, że należy szczegółowo określić, na jaki cel dedykowany jest foodtruck. Nie jest znaczące, czy ktoś chce posiadać wersję podstawową, bądź może interesują go między innymi grill, piec, lodówka, bądź automat do lodów. Wyznaczanie wszystkiego bardzo dokładnie jest kluczowe, ponieważ pozwoli poczuć się pewnie, podczas otwierania takiego biznesu.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Close