Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Written by 10:25 ARTYKUŁ SPONSOROWANY, Motoryzacja, Transport

Wyposażenie przyczep kempingowych CarGO! w chwili wynajęcia

Serwis dla przyczep kempingowych wypożyczanych oraz będących w sprzedaży w CarGO! jest dowodem na to, że firma ta rzeczywiście dba o wypożyczających. Dotyczy on nie tylko wyposażenia zewnętrznego i w środku kabiny, ale również gadżetów nadających się do wykorzystania w trakcie kempingu, które także można kupić w prezentowanym punkcie. Eksperci na miejscu posłużą też doradztwem technicznym, co ma szczególne znaczenie dla odbywających podróż po raz pierwszy. Klienci mogą również korzystać z opcji zrobienia przeglądu kupionego w CarGO! kampera.

Na życzenie klientów może zostać także wymieniona tapicerka oraz eksperci zajmują się dokładnym czyszczeniem wnętrza kabiny. Kiedy klient zdecyduje się w prezentowanej firmie zakupić dodatkowe wyposażenie, to specjaliści zajmą się też montażem: klimatyzatorów, uchwytów do telewizorów, dodatkowego ogrzewania, bagażników na rowery, odbiornika radiowego i GPS, czy zestawu paneli solarnych o dowolnej mocy. Dodatkowo oferowany jest montaż markiz ściennych oraz dachowych, anten satelitarnych, uzupełniających zbiorników czystej wody, czy stacji multimedialnych.

Jak wobec tego można zauważyć, świadczenia w tej firmie zaliczają się do kompleksowych. Główną jest kamper, aczkolwiek można liczyć na wiele innych. W sklepie internetowym można skompletowaćakcesoria kempingowe od producentów Thule, Dometic lub ALKO. Są to produkty, które powodują, iż podróż będzie przyjemniejsza. Jest ich tak sporo, że asortyment spełnia wymagania kupujących.

Natomiast w chwili kupowania lub wypożyczenia kampera w wyposażaniu podstawowym są: zewnętrzna markiza przeciwsłoneczna, bagażnik na rower, środki chemiczne do systemów sanitarnych, uzupełniona butla z gazem, napełniony zbiornik wody czystej, ubezpieczenie AC, OC i Assistance, przyłącze prądowe i przyłącze wodne, najazdy pod koła do poziomowania samochodu kempingowego, plus klimatyzacja. Na dodatek można zamawiać: stolik i krzesła, butlę gazową, rower górski, wyposażenie kuchenne, łańcuchy do jazdy po śniegu, lodówkę kompresorową, komplet chemii, opony zimowe, hulajnogę elektryczną, matę zewnętrzną lub kamerę GoPro z dodatkami.

+Artykuł sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
(Visited 2 times, 1 visits today)
Close